Gminne Przedszkole w Biesiekierzu, Strona główna

Witryna Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu

OVERVIEW

This domain przedszkole-biesiekierz.pl presently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have scanned zero pages within the web site przedszkole-biesiekierz.pl and found five websites associating themselves with przedszkole-biesiekierz.pl.

PRZEDSZKOLE-BIESIEKIERZ.PL RANKINGS

This domain przedszkole-biesiekierz.pl is seeing alternating levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for przedszkole-biesiekierz.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-biesiekierz.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-biesiekierz.pl

Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz

Szkoła Podstawowa w Starych Bielicach. Ośrodek Pomocy Społecznej w Biesiekierzu. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Roboty z wizytą w Świeminie. W czwartek - 15 marca. W środę i czwartek - 14 i 15 marca. Gościliśmy w bibliotece uczniów klas I, II oraz.

BIP Gminne Przedszkole w Biesiekierzu - adres

Tel 94 318 02 51. Informujemy, że w zakładce Zasady rekrutacji został dodane wzory umów Wniosek zgłoszenia dziecka do Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu. Wzór umowy dostępny jest w formacie DOC i PDF. Informujemy, że w zakładce. Został dodany wzór umowy o O ŚWIADCZENIE USŁUG przez GMINĘ BIESIEKIERZ GMINNE PRZEDSZKOLE W BIESIEKIERZU. Wzór umowy dostępny jest w formacie DOC.

Szkoła Podstawowa w Biesiekierzu, Strona Główna

Szkoła Podstawowa w Starych Bielicach. Impreza plenerowa z rodzicami w zerówce. Na placu zabaw przy Pałacu Parkowym w Parnowie.

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-BIESIEKIERZ.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-biesiekierz.pl Mobile Screenshot of przedszkole-biesiekierz.pl Tablet Screenshot of przedszkole-biesiekierz.pl

PRZEDSZKOLE-BIESIEKIERZ.PL HOST

I revealed that a lone root page on przedszkole-biesiekierz.pl took one thousand six hundred and twenty-five milliseconds to load. Our crawlers could not find a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
178.33.232.230

I identified that przedszkole-biesiekierz.pl is employing the Apache os.

Gminne Przedszkole w Biesiekierzu, Strona główna

Witryna Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu

CONTENT

This domain states the following, "Mamo, Tato - poćwicz ze mną." We analyzed that the web site also stated " Szkoła Podstawowa w Starych Bielicach." It also stated " Z przykrością informujemy, że nie utworzyła się wakacyjna grupa przedszkolaków przez okres wakacji w związku z czym w placówce przewidziane będą prace porządkowe i remontowo-budowlane. Umowy prosimy podpisywać w dniach od 01." The header had Przedszkole as the highest ranking search term. It was followed by Gminne and Biesiekierz which isn't as ranked as highly as Przedszkole.

SEEK OTHER BUSINESSES

Ridecentret

Vi er et af landets største ridecentre med en smuk beliggenhed. Vi tilbyder undervisning, leje af faciliteter, opstaldning m. Vi er et af landets største ridecentre med en smuk beliggenhed. Vi tilbyder undervisning, leje af faciliteter, opstaldning m. Vi er et af landets største ridecentre med en smuk beliggenhed. Vi tilbyder undervisning, leje af faciliteter, opstaldning m. Få din hest opstaldet hos os. Bliv hestepasser for en af vores heste.

Szkoła Podstawowa w Biesiekierzu, Strona Główna

Miejska Biblioteka Publiczna w Kobyłce - Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Kobyłce. Dziś szykowaliśmy ekwipunek pirata i jego strój. Robiliśmy morskie wisiorki, przeciągaliśmy linę, a pani Ola z Edu Smyka zrobiła nam prawdziwe pirackie tatuaże. Na koniec dnia naszych zabaw zrobiliśmy piracki pokaz mody.